Striukė žiemai: kokią renkatės?

Ar žieminės striukės vyrams pasirenkamos pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir šiltos striukės moterims? Štai keletas kriterijų, pagal kuriuos vyrai ir moterys renkasi šiltas žiemines striukes.

Pašiltinimas

Dažniausiai tiek ieškant žieminės striukės vyrams, tiek moterims, visada didžiausias dėmesys atkreipiamas į pašiltinimą. Juk tai ir yra svarbiausias elementas, skiriantis šiltą ir šaltą striukę, skiriantis pavasarinį ir žieminį drabužį. Jeigu striukė turės tik ploną pamušalą, ją žiemine galėsite laikyti nebent gyvendami Italijoje. Tačiau jūs tikriausiai gyvenate Lietuvoje ir ši striukė jums turės būti apsauga einant į -30 laipsnių speigą laukan.

Kapišonas

Vyriškos striukėsJeigu gyvename Lietuvoje, kurios pavadinimas jau pats signalizuoja apie tikrai nemažus kritulių kiekius, tai ir žieminės striukės ieškosime tokios, kuri leistų lengviau apsisaugoti nuo daugybės kritulių. Taigi, visiškai normalu, kad norėsite tokios striukės, kuri būtų tikrai labai šilta galvai. Gal net nereikės kepurės, kuri retai yra patogi. Pakaks apsivynioti tikrai dideliu šaliku ir užsimaukšlinti puikų kapišoną ant galvos, ir viskas bus tikrai gerai. Kapišonas dabar atrodo gerai tiek prieš šiltos pūkinės striukės, tiek prie palto ar netgi kailinių. Vieni kapišonai lengvai nusiima, kiti yra prisiūti ir nenuimami.

Erdvūs kišeniai

Taip pat svarbu, kad žieminės striukės kišeniai būtų dideli. Vasarą patogiau nešiotis rankinę ir apskritai nereikia tiek visko kažkur dėliotis. Žiemą reikia nešiotis milžiniškas pirštines, šalikus, tris pakelius nosinaičių ir buteliuką lašų į nosį, dar ką nors. Todėl žieminės striukės kišeniai turi būti dideli. Be to, prie didelio tokios striukės tūrio jie dar ir gražiai dera, tad nieko nuostabaus, kad ir jūs ieškote būtent tokios striukės.

Spalva

Svarbu ir striukės spalva, kuri neturėtų būti tiesiog bet kokia. Spalvas mes renkamės pagal tai, kaip jaučiamės, ir pagal tai, kokioje aplinkoje esame. Yra žmogiška ir netgi gamtiška norėti įsilieti į įprastą gamtos paveikslą. Vasarą puošiamės ryškiomis spalvomis, arba gyvendami mieste, kur visiškai nėra jokios gamtos apraiškų. Tačiau žiemą norime rengtis baltai, juodai, pilkai, rudai – kad atitiktume įprastą gamtinį paveikslą. Tad ir žieminės striukės galbūt ieškosime šių spalvų.

Laisvumas

Dažniausiai iš žieminės striukės tikimasi, kad ji bus itin laisva. Kitaip tariant, kad joje bus vietos ir jūsų pasunkėjusiam žieminiam pilvui, ir trims sluoksniams megztiniams, o rankas vis tiek vis dar galėsite sulenkti per rankoves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *