Šukuosenos prieš vestuves: tinka ir priauginti plaukai

Artėjant vestuvių sezonui (vasarai), plauku priauginimas Vilniuje tampa itin paklausia paslauga. Nemažai nuotakų svajoja apie išties įspūdingą šukuoseną savo didžiosios šventės metu. Tokie norai puikiai suprantami, juk vestuvės tik kartą gyvenime, o plaukų priauginimas – taip pat paslauga, kurios nesiima kasdien.

Priauginti plaukai vestuvėms

PlaukaiKodėl taip traukia plaukų priauginimas būtent vestuvėms? Tradiciškai – vestuvės yra tikras žydėjimo, grožio, vaisingumo simbolis. Juk žydinti nuotaka susituokia su jėgų kupinu jaunikiu, o vėliau gyvybės grandinė tęsiasi ir gimsta vaikai. Iš tiesų daug vestuvinių tradicijų susijusios būtent su šia gyvybės grandine, netgi nuotakos puokštė, laikoma, reikalinga tam, kad būtų pratęsta giminė, nes tai vaisingumą žadantis simbolis. Taigi, ir jaunieji puošiasi ir ruošiasi taip, kad būtų gražūs, patrauklūs, kupini jėgų. Vešlūs plaukai – vienas iš tų biologinių kriterijų, kuris tiek vyrams, tiek moterims simbolizuoja ir praneša apie partnerio ar partnerės sveikatą. Neplaukuoti tik tie žmonės, kurie serga – tokią išvadą diktuoja genetika. Taigi, bent jau vestuvių proga prisiauginti plaukus ir sukurti visiškai sveikos, gražios deivės įvaizdį – normalus noras, kuris suvilioja ne vieną būsimą nuotaką. Tad grožio salonuose ir kirpyklose būna tiesiog tiršta klienčių, pageidaujančių puikių naujų plaukų.

Kodėl verta darytis šukuoseną ne pačiai

Kai kurios moterys galvoja kitaip. Joms atrodo, svarbiausia yra įžadai ir santuoka, o ne tai, kaip atrodysi per vestuves. Be to, kitos savimi pasitiki ir nemato reikalo eiti į kirpyklą darytis šukuosenos – juk tai pačios sugeba pasidaryti kiekvieną dieną. Visgi galiausiai per vestuves ar dėl savo pakeistos nuomonės ir noro, ar dėl kitų žmonių lūkesčių, nuotakos nori atrodyti gerai, gražiai. Taigi, jos nutaria ir pasipuošti, ir susišukuoti. Pačiai darytis šukuoseną ir makiažą – gal ir gerai, kai nieko sau neveiki ir sėdi namuose. Tačiau prieš vestuves rūpesčių tiek daug! Jau ir taip tenka anksti keltis, pradėti ruoštis ir iki vestuvių tiek visko padaryti, kad tikrai daug geriau, jeigu bent jau per vestuves galima nesirūpinti, ar gerai padarysite akių pravedimus, neišsiterliosite veido, ar pavyks sušukuoti plaukus, ar kuodas nukris, ir pan. Galiausiai, įvaizdis per vestuves tampa svarbus vien dėl to, kad galiausiai tai yra tokia šventė, kuri įamžinama nuotraukose. Taigi, jose galima pamatyti daug gražių dalykų ir tai yra svarbu, kaip po daugelio metų jaunieji ir jų būsimi vaikai matys tas vestuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *