Vairavimo mokyklos ir limuzinų nuomos paslaugos

Vairavimo mokykla VilniujeVairavimo mokykla Vilniuje „Autoaidas“ – A1, A2 ir A kategorijų mokymus siūlanti įmonė. Čia dirba profesionalūs kvalifikuoti specialistai, aiškiai dėstantys teorinius užsiėmimus ir praktinius vairavimo kursus. Kiekvienas mokinys gali pasirinkti vairavimo instruktorių bei automobilį, kurį nori vairuoti. Tai gali būti tiek mechanines, tiek automatines pavarų dėžes turintys automobiliai. „Autoaidas“ mokykloje vairuojama su saugiais ir naujais automobiliais. Tai gali būti „Ford Focus“, „Toyota Auris“ bei „HYUNDAI i30“ modelių automobiliai. Jeigu norite įgyti teisę vairuoti motociklą, siūlomos naudingos ir patogios galimybės kursams, kuomet galite pasirinkti, kada lankysite užsiėmimus: ryte ar vakare. Šioje vairavimo mokykloje su visais mokiniais yra elgiamasi pagarbiai, atsižvelgiama į jų norus, pageidavimus, o mokymo eiga pritaikoma kiekvienam asmeniui individualiai. Mokymų bazę sudaro ne tik teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, bet ir kelių eismo taisyklių testai, kuriuos galite spręsti tiek vairavimo mokykloje, tiek neišeinant iš namų namuose.

Dar viena populiari paslauga, kurią renkasi vis daugiau žmonių – limuzinų nuoma Vilniuje. Jeigu norite patirti nepamirštamą nuotykį, nustebinti draugus, artimuosius įvairių švenčių proga, limuzinų nuoma yra būtent tai, ko jums reikia. Gimtadienis, vestuvės, krikštynos, mergvakario ar bernvakario šventė – visoms šioms progoms paįvairinti siūloma paslauga, kurios metu ne tik smagiai pasivažinėsite, klausysitės muzikos, bendrausite, bet ir pasirinkus specialų limuzino modelį, galėsite mėgautis smagiu ryškiu disko stiliaus apšvietimu ir garsiai grojančia muzika. Limuzinai gali būti papuošti, priklausomai nuo šventės, įvairiais akcentais ir dekoracijomis tam, kad sukurtų šventinę nuotaiką ir leistų mėgautis nepamirštamomis akimirkomis, įamžintomis nuotraukose. UAB „Top limo“ siūlo nepriekaištingą aptarnavimą, tvarkingus, erdvius limuzinus su vairuotojais, platų automobilių modelių pasirinkimą ir aukščiausios klasės komfortą. Limuzinų nuomos kainos yra lanksčios ir konkurencingos, todėl kiekvienas norintis limuzinų nuomos paslaugų neabejotinai ras kainą ir kokybę atitinkančius pasiūlymus.

Taigi, jei kaip tik planavote įsigyti automobilio, motociklo vairuotojo pažymėjimą ar svarstėte, kaip nustebinti aplinkinius gimtadienio ar kitos šventės proga – vairavimo mokyklos „Autoaidas“ ir limuzinų nuomos paslaugų įmonė „Top limo“ yra tai, ko jums reikia!

Įrašo “Vairavimo mokyklos ir limuzinų nuomos paslaugos” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *