Populiari tėvų dovana vaikams Pietų Korėjoje – plastinė operacija

Jeigu manote, kad tik Vakaruose madinga plastinės operacijos (krūtų pakėlimas, krūtinės didinimas ar riebalų nusiurbimas), mąstykite dar kartą. Pietų Korėjoje viena geriausių dovanų, kuria tėvai gali nudžiuginti mokyklą ar universitetą baigusius vaikus, yra plastinė operacija. Dažniausiai dovanojama akių vokų plastinės operacijos, tačiau be jų turtingesni tėvai gali padovanoti ir kitokias operacijas.

Tikima, kad gražiems sekasi labiau

Operacinė ligoninėjeKodėl išpopuliarėjo tokia dovana? Tikima, kad gražiems žmonėms, sekasi labiau, ir tai yra įvardijama. Bei turi labai konkrečią išraišką. Mes taip pat nutuokiame kažką apie tai, kad verta atrodyti gražiau, tačiau galbūt visko nesuvedame vien į tą grožį. Tuo tarpu, Pietų Korėjoje yra visiškai natūralu taip manyti bei investuoti ne tik į vaikų išsilavinimą, bet ir į grožį. Be abejo, toks elgesys nereprezentuoja visos šalies tėvų mąstymo. Ir ne kiekvieni tėvai dovanoja plastines operacijas vaikams. Ten taip pat yra pasipriešinimo grožio kultui, kaip ir yra pasipriešinimo moterų objektyvizavimui. Tačiau yra tėvų, kurie mano, jog vien tik gero diplomo bei žinių nepakaks. Geram darbui pasirinktas bus gražesnis žmogus. Tikima, kad grožis padaro puikų pirmąjį įspūdį, o šis viską nulemia.

Akių vokų operacija

Populiariausia plastinė operacija ten yra visgi ne krūtų pakėlimas, o akių vokų plastika. Šios rasės žmonės turi viengubus (dažniausiai) akių vokus. Todėl, kai jie yra atsimerkę, ant akių obuolių nekrenta vokai. Tai kelia impresiją, jog vokai yra taip prisispaudę, kad į mus žvelgia piktos akys. Veidas visada tarsi turi griežtą, piktą grimasą. Nors tą įspūdį sukuria tik vokai. Dėl to dažniausiai dovanojama akių vokų operacija, kurios metu yra sukuriamasis antrasis vokų sluoksnis ir veidas pasidaro panašesnis į standartinį. Tai ypatingai svarbu moterims, nes visada laikomasi taisyklės, kad moterų bruožai turi būti švelnesni.

Įprastos grožio operacijos

Jeigu savo atžalai pavyko padovanoti pirmąją „būtiną“ plastinę operaciją ir su akių vokais viskas jau sutvarkyta, metas žengti toliau. Kas labiau apibūdina moters grožį jeigu ne grakšti figūra? Taigi, gali būti atliktas krūtų pakėlimas arba krūtinės didinimas su implantais. Be to, gali būti įdedami ir sėdmenų implantai. Tačiau tokiai ekstravagancijai kol kas pasiryžtama rečiau. Veido srityje be akių vokų operacijos taip pat populiari ir žandų mažinimo, veido apvalinimo (nes dažnai korėjiečių veidai yra kvadratinės formos), taip pat lūpų didinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *