Viena vasara ir darbas Nidoje

NidaKai poilsis Nidoje suderinamas su darbu – po vasaros gali grįžti ir prabangiai paatostogavus, ir užsidirbus pinigų. Mokyklą bebaigiantiems ar studijas bepradedantiems žmonėms labai dažnai toks atostogų darbas yra malonus pasirinkimas. Agnė, vieną vasarą pradirbusi Nidoje, sutiko pasidalinti savo vasaros įspūdžiais.

Išvykau susitarus su keliais darbdaviais

Kaip sako Agnė, pirmojo mėnesio nuoma Nidoje turėjo šansą eiti į minusą, nes garantijų dėl darbo mergina dar neturėjo. „Susirašiau su keletu, sakykime, galimų darbdavių. Nelaukiau, kol atsiras kažkokių skelbimų, nes dar nesu tokių mačiusi. Tiesiog parašiau visiems iš eilės barams, kavinėms. Iš kelių vietų gavau kvietimą atvykti, pakalbėti, pažiūrėti. Taigi, susikroviau daiktus ir vasaros atostogoms išvažiavau į Nidą. Kodėl būtent čia? Nes čia man visada atrodė toks prabangus kurortas, kur atostogauja tik turtingiausi klasiokai, o aš pati tik kartą savaitgaliui rudenį buvau išvažiavusi su tautinių šokių ansambliu. Tėvai niekada neįpirko ten poilsio. O man jau tą rudenį iškart buvo aišku, kad tai nuostabi vieta. Aš net negalėjau patikėti, kad tai yra Lietuvos dalis. Atrodo, mokasi istoriją, mokaisi kalbą, kartais nuvažiuoji į kokį etnografinė kaimą, kad pajaustum geriau tą „lietuviškumą“. O čia, prašau – kažkokia dykuma pajūryje, visiškai kitokia vieta, ir aš nebuvau ten buvusi beveik! Norėjosi ištaisyti šią klaidą ir praleisti ten atostogas, per brūkšnelį – darbą“, – pasakoja Agnė.

Darbo vieta – su žmonėmis bare

Merginai pasisekė, ir jos pradinis poilsis Nidoje truko tik 2 dienas. Trečiąją dieną ji jau ėjo ir į savo pirmą gyvenime darbą. Tai darbas viename iš Nidos barų, kur lankytojų aišku niekada nebūna tiek, kiek, pvz., Palangoje, o jie ir būna kitokie. Tai labai malonu, nes jeigu nori aukštesnės kultūros, ramesnių žmonių, jie visi ten. Iš tiesų, sezono metu net ir „Maxima“ darbuotojai ten gyvena visiškai kitu ritmu negu šiaip miestuose. Dirba daug jaunų, tokių pat po mokyklos veidų, kurie gal ir lėtai, bet su šypsena ir atostogų nuotaika skenuoja prekes, rodo savo gyvo žmogaus esybę.

Po darbo – linksmybės Nidoje

Kad nuoma Nidoje nenueitų perniek, reikia išnaudoti tas galimybes. Ne tik darbas, bet ir patirtis gyvenant pajūryje. Agnė sako, kad tai buvo nuostabus jausmas. Geriausia vasara – kaip išsireiškia pati mergina. Juk po darbo Nidoje galima pasivaikščioti pajūriu, užkopti iki švyturiu ar pasidairyti nuo kopos į Kaliningrado pusę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *