Kokios apsauginės kaukės yra efektyviausios?

Vienkartinės kaukėsApsisaugojimas nuo viruso tapo tikrai labai aktualia tema ir nors daugelis mano, jog blogiausia jau praeityje, tikrai galima pastebėti, jog užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičiai mūsų šalyje tik didėja. Tai reiškia, jog apsauga turi būti vis dar nuolat naudojama, jog būtų galima apsaugoti save ir savo artimuosius. Būdų kaip saugoti save yra ne vienas, kuo daugiau jų naudojama ir kuo rimčiau į visą tai žiūrima, tuo geresnę apsaugą sau galima užsitikrinti. Taigi, pirmiausia reikia galvoti apie kaukes, kurios viešose vietose yra privalomos, todėl kiekvienas su savimi kaukę nuolat turi turėti. Geriausias būdas apsisaugoti yra buvimas namuose, tačiau tikrai ne visi turi tokias galimybes. Taigi, kokių apsaugos priemonių galime rasti?

Vienkartinės kaukės pasirenkamos gana dažnai ir tikrai negalima sakyto, jog tai prastas variantas. Jos puikiai filtruoja ore esančias daleles, tačiau ne visi supranta, jog jų naudoti kelis kartus ar per ilgai tikrai nereikėtų. Jos sukurtos naudoti vieną kartą ir ne daugiau kaip 3 valandoms. Iš tiesų, vos tik ši kaukė sudrėksta, ji tampa ne tik nenaudinga, bet ir labai pavojinga, nes drėgnoje vietoje bakterijoms labai lengva daugintis. Taigi, naudojant atsakingai tai yra puikus apsaugos būdas, tačiau reikia naudoti šias kaukes pagal instrukciją.

Kaip ir vienkartinės kaukės puikia ore esančias daleles filtruoja respiratoriai, tačiau jie geresni tuo, jog apsaugoti kvėpavimo takus gali net 8 valandas. Jų pagaminimas yra tvirtesnis, todėl jie puikiai priglunda prie veido, kas užtikrina tarpelių nebuvimą. Tai labai gerai, nes mikroorganizmams būtų sunkiau patekti į organizmą. Taigi, norint ilgesnės apsaugos, respiratoriai tikrai yra gera išeitis. Puikią apsaugą suteikiančių veido kaukių rasite – https://respiratorius.lt/.

Anaiptol nei respiratoriai ar vienkartinės kaukės, medžiaginės kaukės nėra veiksmingos, jei norima geros apsaugos viešose vietose, kai kontaktuojama su daug žmonių. Jos tinkamos tik tais atvejais, kai visi su kaukėmis arba medžiaginę kaukę dėvi sergantysis. Sveiko žmogaus tokia kaukė visiškai nesaugo, todėl jei šalia jūsų stovės sergantis žmogus be kaukės, o ant jūsų veido bus tiesiog medžiagos atraiža, tikimybė užsikrėsti yra labai didelė. Specialistai teigia, jog medžiaginės kaukės geriau nei nieko, tačiau turint galimybę rekomenduojama rinktis kitus variantus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *