Baidarių nuoma – pasiilgusiems aktyvaus poilsio

Viena smagiausių šiltųjų metų laikų pramogų, į kurią galima leistis su draugais, šeimos nariais, kolegomis ar netgi vaikais – plaukiojimas baidarėmis. Tokios pramogos metu ne tik linksmai praleisite laiką, bet ir artimiau pažinsite neatrastus Lietuvos regionus, jų gamtą ir vandens telkinius. Baidarių nuoma Aukštaitijos regione siūlo nepamirštamas pramogas visiems, mėgstantiems aktyvų poilsį ir pasiilgusiems gamtos. Miškingoje ir vaizdingoje vietovėje įsikurios ,,Aiseto baidarės“ teikia baidarių nuomos ežerais ir upėmis paslaugas, taip pat siūlo plaukimą vainikuoti stovyklavietėje su indėniška pirtimi, prie kurios yra įrengtas patogus asfaltuotas privažiavimas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Ši stovyklavietė stūkso prie Aiseto ežero, todėl visiems nepavargusiems po plaukimo baidarėmis, siūlomos nemokamos valties nuomos paslaugos.

Baidariu nuoma,,Aiseto baidarės“ siūlo skirtingo ilgio ir vietovių plaukimo baidarėmis maršrutus, todėl visuomet bus atsižvelgta į klientų norus ir galimybes. Natūralu, jog plaukiant su vaikais rekomenduodamas trumpesnis ir mažiau sudėtingas maršrutas, o pasiilgusiems ekstremalių pojūčių ir esant užtikrinantiems savo galimybėmis, galimas ilgas ir iššūkių nestokojantis plaukimo maršrutas. Plaukimas baidarėmis prasideda arba nuo Aiseto ežero, arba nuo Aisetos upės. Paslaugų tiekėjai siūlo nemokamą transportavimo vietą į plaukimo pradžią. Taip pat jie gali suteikti turistinį inventorių, aukštaitiškų sūrių degustaciją ir draugiškus patarimus kaimo turizmo sodybų ir stovyklaviečių klausimais.

Plaukiant baidarėmis vienas svarbiausių atributų, ką reikėtų turėti – gera nuotaika ir šypsena! Net jei jūsų plaukimo dieną krapnoja lietus, nenusiminkite, nes gera kompanija ir vaizdingas maršrutas visuomet pakelia nuotaiką, tačiau tokiu atveju, būtina pasirūpinti neperšlampamais viršutiniais drabužiais. Kiti daiktai, įeinantys į būtiniausių plaukimo baidarėmis išvykos sarąšą yra galvos apdangalas, apsauginės priemonės nuo saulės, degtukai, vaistai ir kiti daiktai, kurių jums gali prireikti. Jeigu atvykę į baidarių starto vietą suprasite, kad kažką pamiršote, nesijaudinkite, nes paslaugos tiekėjai viskuo pasirūpins ir neleis jums plaukti nerimaujant ar nevisiškai pasiruošus.

Taigi, likus vos dviems mėnesiams iki vasaros sezono, rezervuokite plaukiojimo baidarėmis paslaugas jau dabar!

Įrašo “Baidarių nuoma – pasiilgusiems aktyvaus poilsio” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *