Perkame batus internete: ką žinoti

Kai taip skubame ir daug ko gyvenime nespėjame kaip norėtume, batai internetu, kaip ir įvairūs kiti pirkiniai, tampa puikia išeitimi nusipirkti reikalingus dalykus pigiau ir greičiau. Tačiau rinktis batus internetu reikia atsargiai, kad be reikalo neskirtumėte tam laiko ir nenusiviltumėte.

Tinkamas batų dydis

BataiVisų pirma, batai vaikams turėtų būti renkami pagal tai, kokio dydžio jų koja, ir kokios jiems išmieros reikia. Tačiau vaikai labai greitai auga, todėl neprašausite ir pirkdami 1 ar 2 išmieromis didesnę avalynę vaikams. Juk jeigu netiks dabar, tai tiks netrukus. Jeigu pirksite šiek tiek didesnius batelius vasaros pradžioje, tai štai vasaros pabaigoje jau galėsite galvoti apie tai, kad pavyko per vieną vasarą sunešioti vienus batus ir nereikėjo pirkti kitų, nes koja neišaugo. Suaugę žmonės taip pat turėtų kruopščiai pasirinkti savo dydį. Jeigu tarkime turite didelę koją, kuri nešioja 41 dydžio avalynę, o renkatės žieminius batus, jokiu būdu nesirinkite 40, pagalvokite ir dėl 41, o gal geriausia iškart imti 42 dydį? Tuomet ir su vilnonėmis kojomis tilpsite.

Grąžinimo sąlygos

Dažnai avalynę mėgstančioms keisti damoms toks apsipirkinėjimas gali tapti dienos pramoga. Tad batai moterims gali ir netikti iškart. Bet jeigu tai ne vienintelė užsisakyta avalynė, tai nesukels daug problemų. Kadangi perkant internetu, galima lengvai prekes grąžinti. Tad gavus visas siuntas pasimatuosite, nuspręsite, kas tinka, ir kas ne, tuomet avalynę pasiliksite arba siųsite atgal – priklauso nuo to, ar tiks ir patiks.

Tikroji batų spalva

Renkantis batus reikėtų atidžiai įsižiūrėti į tai, kokia yra jų spalva. Internete ji gali skirtis, todėl reikia turėti tai omeny. Vertėtų pasirinkti vertinimo atsvarą. Pavyzdžiui, jeigu matosi nuotraukoje, žmogaus kūno spalvą. Ar ji nėra pernelyg blyški, pernelyg tamsi? Atitinkamai bus paveikta spalva ir avalynės, kurią perkate. Batai pagal sezoną gali būti perkami įvairių spalvų. Žinoma, mažiausiai rizikos bus perkant tiesiog juodus arba baltus batus, basutes, šlepetes, nes visuomet žinosite, kad ši avalynė jums tiks.

Batai visai šeimai

Kaip jau minėjome, batai internetu gali būti lengvai grąžinami. Daug batų pardavėjų online tiesiog iškart prideda specialų lapą, ant kurio būna surašyta grąžinimo aktas. Tad jeigu jums avalynė nepatiko, galite ją tuojau pat siųsti atgal ir tai taps puikiu sprendimu. Todėl batus čia gali išsirinkti visa šeima, ir visi tik sutaupys laiko.

Įrašo “Perkame batus internete: ką žinoti” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *