Paskolos.lt – vieta, kur baigiasi rūpesčiai dėl pinigų

Daugeliui mūsų yra tekę papulti į situacijas, kai reikia rinktis iš dviejų: nauja suknelė arba nauji bateliai, poilsinė kelionė arba vaikų vasaros stovykla, skalbimo mašina arba indaplovė… Deja, kad ir kokie reikalingi būtų abu variantai, finansinė padėtis ne visada leidžia turėti viską. Tačiau yra išeitis – tai greitieji kreditai ar paskolos. Jei nenorite įsipareigoti bankui ir pakankamai ilgai atidavinėti įmokas, o gaunamos pajamos rodo, jog paskolą atiduosite greičiau, kreipkitės į Paskolos.lt. Tai paskolų įmonė, teikianti tiek greituosius kreditus internetu, tiek didesnes sumas apimančias paskolas. Apžvelkime įmonės veiklą ir siūlomų kreditų tipus.

Apie paskolasAtsidūrę internetinėje svetainėje Paskolos.lt pamatysite, kad čia galima gauti dviejų tipų paskolas, kurioms nereikia įkeisti jokio turto. Kone dažniausiai naudojami – greitieji kreditai. Kad klientams pinigus gauti būtų kuo paprasčiau, įmonė teikia SMS kreditus. Tai reiškia, jog momentinę paskolą galite gauti išsiuntę paprasčiausią SMS žinutę. Tai ypač gelbsti, kai dėl nenumatytų atvejų pinigų reikia gauti greitai ir pačiu patogiausiu būdu. Kaip viskas vyksta? Klientas išsiunčia nustatyto turinio žinutę, o kreditorius, gavęs šią žinutę, suteikia paskolą. Taigi, jums nereikia pildyti paraiškos internetu – pakanka po ranka turėti telefoną. Kadangi Paskolos.lt suteikia pakankamai didelius greituosius kreditus, kurių suma siekia 1000 €, šiuos pinigus galėsite panaudoti bet kokiems pageidaujamiems tikslams.

Čia taip pat siūlomi vartojimo kreditai, kuriems nereikia jokio užstato. Lyginat su kitomis internetu teikiamų paskolų galimybėmis, jų suma itin palanki vartotojui: Paskolos.lt suteikia vartojimo kreditą iki 5000 €. Paprastai kitos įmonės tokio dydžio kreditams taiko apribojimus, tačiau čia jų nėra – kaip ir suteikiant greitąjį kreditą, pinigus galėsite išleisti kur tik panorėję. Kad gautumėte vartojimo kreditą, jums reikės užpildyti paraišką internetu. Nesibaiminkite, kad atsakymo teks laukti ilgai – Paskolos.lt klientų aptarnavimo skyrius dirba visą parą, o paraiškos peržiūrimos kasdien, iki 20:00 val. Kad palūkanos ir mėnesinės įmokos būtų aiškios iškart, šią informaciją sužinosite pasinaudoję paskolų skaičiuokle. Tik vertėtų įsiminti vieną dalyką – vartojimo kreditai suteikiami asmenims nuo 24 metų. Taip svetainė Paskolos.lt siekia išvengti atvejų, kai kreditais naudojasi studentai, o už jų skolas privalo atsakyti tėvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *