Jaukus miegamasis be didelių investicijų – misija įmanoma

Miegamojo baldaiPagalvokite apie namų erdvę, kurioje praleidžiate bene trečdalį savo gyvenimo – tai kambarys, kuriame miegate. Kai kurie nesureikšmina šio kambario, manydami, kad miegant nematome aplinkos, todėl – koks skirtumas, kaip jis įrengtas? Iš tikrųjų, jaukus miegamasis labai svarbu, nes jame prasideda kiekviena nauja diena. Tai, ką pirmiausia pamatote prabudę ryte, kokia nuotaika apima pramerkus akis, tikrai įtakoja Jūsų savijautą visai dienai.

Kiekvienas rytas ne ta koja?

Išlipti iš lovos ne ta koja yra tiesiog posakis, tačiau kai kurie jį nuolat kartoja, nes vos prabudę jaučiasi suirzę, apsunkę. Bet reikėtų ne kojas kaltinti, o apsidairyti, kokioje aplinkoje prasideda kiekvienas rytas. Galbūt Jūsų miegamasis kambarys nejaukus, nes perkrautas baldais ir įvairiais daiktais? O gal kaip tik jame yra tik lova ir plikos sienos, todėl pasijaučiate kaip vienutėje? Taigi, tuoj pat įvertinkite, kas nepatinka ir kaip būtų galima tai ištaisyti.

Maži sprendimai – dideli pokyčiai

Tam, kad sukurti jaukumo jausmą miegamajame, tikrai nebūtina užsiimti grandioziniais remonto darbais. Interjero dizaineriai nuolat pabrėžia, kad vien baldų perstatymas ir kelios smulkmenėlės gali kardinaliai pakeisti erdvę. Pavyzdžiui, įsigykite minkštą, švelnų kilimą ir patieskite jį prie lovos. Bus daug maloniau išlipti iš lovos, kai nereikia pėdomis liesti šaltų grindų. Ant sienos pakabinkite Jums patinkantį gamtos peizažą ar kokią nors meninę nuotrauką. Kelios dekoratyvinės pagalvės ir naujas lovos užtiesalas taip pat padės sukurti jaukumo jausmą. Stilingas toršeras papuoš kambarį ir jį jaukiai apšvies vakare. Taigi, tokios nedidelės detalės gali paversti miegamąjį mėgstamiausiu kambariu namuose.

Ieškokite interjero idėjų ir jomis naudokitės

Pavartykite žurnalus, peržvelkite interjero dizainerių patarimus internete ir tikrai rasite tokių idėjų, kurias norėsite įgyvendinti savo namuose. Pasivaikščiokite baldų parduotuvėse. Baldai Vilniuje parduodami didžiuliuose centruose, kur sukuriamos tokios baldų ekspozicijos, tarsi tai būtų išbaigto interjero kambariai, o ne parduotuvė. Galbūt rasite savo svajonių lovą, o gal pamatysite naktinį stalelį ir suprasite, kad būtent jo trūksta Jūsų miegamajame. Taip be didelių investicijų sukursite jaukią sau erdvę, kurioje puikiai pailsėsite, o rytais prabusite puikios savijautos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *