Ką daryti, kad gėlės nebūtų nuobodžios

Net ir padovanotos gėlės gali sukelti nuobodulį ar nusivylimą, jeigu turime itin prastą skonį ir viską darome iš inercijos. Juk ne tas pats, kur kieme pirkta tulpė už eurą, o kur dideli meskinai Klaipeda, užsakomi kartu su puokšte margų gėlių, ar ne? Tikrai ne tas pats, tad ir jūs būkite tie, kurie apie gėles pirmiausia pagalvos ne kažkokiu senu ir nuvalkiotu būdu, o naujai ir energingai.

Pagalvokite ne tik apie turgų

MemelisPirmas žingsnis, kurį turite žengti, norėdami, kad su gėlių dovanojimu viskas būtų tvarkoje – tai pirkti jas ne tik turguje. Štai https://memeliogeles.lt/kategorija/geles suteikia sąlygas gėles užsakyti tiesiai į namus, biurą ar kitą vietą, kur šios turėtų atsidurti. Būkite tais, kurie nelaukia, kol jiems šaus geniali idėja, o iškart ir laiku imasi reikiamų veiksmų. Taigi, jūs galite padovanoti nuostabių gėlių, ir jūs tą ir padarysite. Neikite į turgų pas bobutę, ieškokite internete. Pamatysite, kiek susitaupo laiko, ir kaip šauniai jūs galite tvarkytis su šiuo gėlių klausimu. Ir jos adresatą gali pasiekti naujais bei įdomiais būdais.

Rinkitės nestandartines gėlės

Tikrai taip, rinkitės gėles, kurios nebūtų jau matytos tūkstančius kartų pas kiekvieną moterį ant stalo ar kur nors atvirukų stenduose. Dabar tikrai galima rasti nuostabių gėlių dėžutėje, kibirėlyje. Tai gali būti ir egzotiškai atrodančios gėlės, ir įprastos. Tačiau jos gali būti sudėtos į tikrai nuostabiai atrodančią puokštę.

Prie gėlių pridėkite šį tą malonaus

Kas galėtų būti tas nuostabus priedas prie gėlių puokštės? Tai visuomet gali būti kažkas labai malonaus. Pavyzdžiui, be galo mielas, gražus pliušinis meškutis. Toks, kokį norėtųsi turėti kiekvienai mergaitei. Brandesnėms moterims gal meškučio ir nereikės, tačiau savo mielai merginai tokį padovanoti tikrai galima. Taip pat nepamirškite, kad galite prie gėlių puokštės pridėti dar kažką saldaus. Pavyzdžiui, labai skanių saldumynų. Argi tai ne kiekvienos merginos svajonė? Kažkas tikrai saldaus, skanaus ir malonaus širdžiai. Taip pat pridėkite ir kokį nors papuošalą, jeigu galvojate ir apie rimtesnę dovaną.

Nepamirškite paties sveikinimo

Ir žinoma, labai svarbu pats sveikinimas. Vien tik mūsų padovanojami daiktai, net jeigu tai yra puikiausios gėlės, ne visuomet atstoja tuos gražius žodžius, kuriais prabyla mūsų širdis. Tad nepamirškite ir šio svarbaus dalyko bei prie gėlių ir dovanų visuomet pridėkite ir gražiausią sveikinimo eilutę atvirutėje ar kitokioje formoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *