Moterų aprangos tipai ir ką jie reiškia

Moteriški drabužiai apie mus pasako labai daug. Jie dalinai atskleidžia mūsų skonį, piniginės storį bei užimamas pareigas. Dažnai vien iš rūbų galėtume pasakyti ar tai žmogus gyvenantis nuo algos iki algos ar tai žmogus, kuriam drabužiai moterims ir aksesuarai yra smulkios kasdienės išlaidos. Taigi kiek apie mūsų pasirinkti drabužiai, apranga ir stilius pasako apie mus?

Moterų aprangos tipai ir ką jie reiškia

Ką rengiasi moterisVisad seksualiai atrodančios moterys, neatsižvelgiant į tai kiek joms metų, ar koks jų figūros tipas, sutinkamos kasdien. Tai tos moterys su aukštakulniais, trumpu sijonėliu, suknele ar aptemtomis kelnėmis, didžiule iškirpte ir raudonomis lupomis. Keisčiausia tai, kad šių moterų tipas taip rengiasi, kad ir kokia proga tai bebūtų: pasimatymas, pokalbis dėl darbo ar tiesiog paprasta kelionė iki parduotuvės. Šios moterys mano, kad grožis, „kūnas“ yra stiprioji jų pusė ir nėra linkusios gilintis į save.

Etikečių vergės – pamilusios „Chanel“, „Prada“ ir kitų garsių gamintojų rūbus, nesvarbu ar joms pačioms jie yra gražūs, juk mados ir stiliaus žurnalai nemeluoja. Kaip suprantate šiam aprangos tipui nepriklausys anksčiau minėti žmonės gyvenantys nuo algos iki algos, tai gali sau leisti tik pasiturinčios moterys. Šios moterys yra linkusios permokėti už drabužį 2 ar net 10 kartų vien dėl prekės ženklo ir kokybės, nors kartais net pačios suvokia, jog tas drabužis ne ka geresnis už 2 ar 10 kartų pigesnį. Dažniausią šio tipo moterų problema yra nepasitikėjimas savimi, kurio pagal jas suteikia prekės ženklai. Galėdamos rengtis taip, kaip modeliai ir garsios pasaulio žvaigždės, leidžia joms pasijausti lyg būtų viena iš jų.

Priešingybė etikečių vergei – moterys gyvenanti nuo algos iki algos. Šios moters tipui būdinga pilna spinta drabužių, tačiau dažniausia iš jų neatsiranda niekas, ką galima būtų užsivilkt. Taip yra dėl to, kad šios moters tipui būdingas rūbų, senų suknelių kaupimas, todėl spintoje užsimėtę nuo studijų laikų drabužiai jau bus per dideli arba per maži, išblukę arba išėję iš mados. Toks moterų tipas dažniausiai atspindi neryžtą. Joms sunku priimti sprendimus ir žengti pirmus žingsnius, padėsiančius joms išsilaisvinti. Pasiūlymas – pradėkite apsipirkinėti internetu, taip sutaupysite laiko ir pinigų, kurių Jums taip trūksta, o suknelės internetu ir kiti drabužiai moterims – visad neatsiliks nuo madų.

Aptarti tik keli moterų aprangos tipai, – jei tarp šio tipo atpažinote save ir neesate patenkinta tuo kas apie tą tipą aprašyta – susimąstykite, visad galima pasikeisti į gerąją pusę , o drabužiai moterims, ypač suknelės – visad Jums padės tai padaryti.

Įrašo “Moterų aprangos tipai ir ką jie reiškia” komenatarų: 1

  1. Kad ir kokie būtų rūbai, brangūs prabangių prekių ženklų ar paprastų ir nebrangių, visoms moterims rūpi ir aksesuarai. Kokybiški gaminiai neturi būti žinomo prekės ženklo, nešiojant juk nesimato ar paprastas žiedas, ar Prada firmos. Kas liečia tauriųjų metalų gaminius, verta žiūrėti tik į kokybę, ką gali pasiūlyti papuošalų gaminimo profesionalai – https://ziedelis.lt/aukso-dirbiniai-su-brangakmeniais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *