Kur fotografuotis su automobiliu Kaune?

NuomaVestuvės, gimtadieniai, asmeninės ir darbo šventės gali būti proga, kada pasirenkama masinu nuoma Kaune pigiai. Šiais laikais, kada vaizdinė kultūra kaip niekada svarbi dėl atsiradusių interneto siūlomų galimybių, itin padaugėja norinčiųjų fotografuotis įvairiais rakursais. Vienas iš jų visada gali būti fotografija su transporto priemonėmis. Tai – žaismingas ir kūrybingas pasirinkimas. Jeigu nusprendėte Kaune nuomotis nekasdienišką automobilį ir su juo atlikti fotosesiją, galima pasivažinėti po tam tikras vietas.

Prie Kauno marių

Nors dažniausiai ant atvirukų, vaizduojančių Kauną, matome Laisvės alėją ir Soborą, tačiau iš tiesų ten pat būtų galima uždėti ir gražiąją Pažaislio vienuolyno aplinką bei Kauno marių prieplauką. Ten styro daug puikių jachtų stiebų. Tad net ir nelipant į vandens transporto priemones, o tiesiog pasivažinėjant aplink, atsidursite išskirtinėje, žavioje aplinkoje. Tai gera vieta atvažiuoti su išnuomotu automobiliu ir su juo įsiamžinti gyvame ir autentiškame Kauno vaizde.

Šilainiuose

Pastaruoju metu plinta įvairios meninės iniciatyvos, kalbančios apie Šilainius, vaizduojančios Šilainius. Jūs taip pat galite tai daryti ir keliauti nusifotografuoti į ten. Kuo taip traukia žmones ši vieta? Panašu, kad ilgą laiką šlykštėjęsi sovietine architektūra, žmonės staiga ima ją laikyti egzotika. Taip nutinka su visais praeinančiais stiliais. Praeities stilių pavadinimai netgi dažnai reiškia ką nors negatyvaus. Pavyzdžiui gotika yra žodžio „bjauru“ atitikmuo, kadangi tuo metu, kai ji buvo pavadinti ir įvardinta, niekam tai nepatiko. O dabar visi plūsta prie gotikinių bažnyčių kaip prie šedevrų. Taip galbūt nutiks ir su sovietinių daugiabučių rajonais. O kur rasite dar Kaune tokį įspūdingą rajoną, jeigu ne ant kalno slūgstančias Šilainių daugiabučių kolonijas. Taigi, ten gali vykti šis tas įdomaus – nuvažiuokite ir nusifotografuokite.

Ant Parodų kalno

Jeigu norite klasikinio grožio ir miesto vaizdo iš viršaus, kaip fono jūsų nuotraukai su automobiliu, verta užvažiuoti ant Parodų kalno, kur taip pat galima gražiai įsiamžinti.

Senamiestyje

Žinoma, kita klasikinė vieta, kur eismas ribotas, tačiau įmanomas – senamiestis. Kaune jis tikrai puikus, įskaitant ir garsiąją Kauno pilį. Ten taip pat verta pasivažinėti su nauja mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *