Kaip greitieji kreditai veikia ekonomiką

Credit24Jau kuris laikas kalbama, kad greitųjų kreditų paslaugos visuomet pakeičia ekonomikos variklį. Nesvarbu, ar tai būtų Credit24.lt, ar kitokios bendrovės, teikiančios greituosius kreditus. Dažniausiai greitųjų kreditų pasiūlymai atrodo patrauklūs žmonėms, ieškantiems greito problemos sprendimo būdo, ir tokių, pasirodo, yra nemažai. Taigi, žmogus, kuriam reikia pinigų, pasiskolina iš greitųjų kreditų bendrovės, ir kas toliau? Kaip dėl to kinta ekonomika?

Tiek daug nepelnytos kritikos

Gal dabar galvosite, kad nuo to visiem tik blogiau, mat yra ir tokių sklandančių mitų. Kadangi skolos dažnai suvokiamos kaip savaime suprantamas blogas dalykas. Tačiau bet kuris patyręs finansų ekspertas pasakys, kad tai nėra taip blogai. Tie, kas prasiskolina iki turto konfiskavimo, anksčiau ar vėliau vis tiek turbūt turėtų panašių bėdų. Na o kitiems greitieji kreditai tiesiog šiaip pagelbsti kebliose gyvenimo situacijose. Taigi, greitieji kreditai per dažnai nepelnytai sulaukia daug kritikos.

Pinigai atpalaiduoja pinigus

O geriausia žinia ta, kad iš tiesų dideli greitųjų kreditų suvartojimai, didelis jų populiarumas gali paskatinti ekonomikos augimą. Mat sakoma, kad pinigai atpalaiduoja pinigus. Kitaip tariant, pasiskolinus nebereikia kimšti į kojinę, pinigai skolinami kažkokiam tikslui, taigi, greitai jie ir paleidžiami į pinigų apytakos ratą. Be to, kai turime pinigų, mes mažiau taupome. Sakoma, kad 2008 – ųjų metų krizė atsirado iš viešųjų ryšių burbulo. Visi ėmė rėkti, kad atėjo krizė, todėl žmonės iškart ėmė taupyti. Jie atsisakė kasdienių įpročių ir planų, bei pradėjo pinigus kimšti į kojines. Taip mes vieni kitiems pakišome kiaulę ir neleidome užsidirbti. Imant greituosius kreditus, vyksta atvirkščias procesas, kai pinigai atpalaiduoja pinigus, ir imame juos leisti, taip suteikdami galimybę užsidirbti ir kitiems. Jeigu tai būtų labai nedidelis reiškinys, tą darytų tik keli žmonės, ekonomikoje tai būtų kaip lašas jūroje. Tačiau dažniausiai tą daro daug žmonių, ir dėl to šie dėsniai keičia ekonomiką.

Esanti galimybė padeda net ir psichologiškai atsipalaiduoti

Dar grįžtant prie pinigų taupymo ir šykštėjimo pavojaus, reikia paminėti, kad pinigus atpalaiduoti ir pinigines plačiau atverti gali padėti ne tik paimti kreditai, bet ir paprasčiausias žinojimas, kad yra galimybė taip pasielgti. Kad, jeigu to reikėtų, būtų įmanoma pasiimti greitąjį kreditą. Tai psichologiškai nuramina ir leidžia leisti pinigus.

Žinoma, jeigu norite skolintis, tą daryti visada reikia atsakingai, kad ir kaip naudingai tai paveiktų visą šalies ar net pasaulio ekonomiką.

Įrašo “Kaip greitieji kreditai veikia ekonomiką” komenatarų: 1

  1. Kuo daugiau skolinsimės, tuo daugiau galėsime įpirkti, tačiau ir dirbti turėsime daugiau. Skolintis reikia su protu, ir jokia ekonomika nepasikeis, tik pagerės, kai žmonės bus laimingi, turėdami nuosavo turto. Kuo daugiau turi – tuo daugiau nori ir stengiesi turėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *