Kaip išsirinkti kompresorių?

Profesionaliems darbams skirti profesionalūs kompresoriai. Tereikia juos mokėti išsirinkti, kadangi jie gali būti tikrai labai skirtingų rūšių. Tad kaip rinktis, kad jums į rankas pakliūtų iš tiesų profesionalūs kompresoriai?

Profesionalus darbas

Pirmas rodiklis, pagal kurį rinksitės sau kompresorių, bus jo kokybė ir profesionalumas. Tačiau kuo išsiskiria profesionalūs kompresoriai? Tie, kam kompresoriai yra ne naujiena, galėtų iškart atskirti gerą ir profesionalų, nuo prasto ir niekam netinkančio. Pasirodo, visų pirma, geras profesionalus kompresorius gali dirbti nesustodamas kiaurą parą, ir taip kiekvieną dieną. Tai aktualu tada, kai norime, kad kažkoks veiksmas pramonėje, darbe, vyktų nepertraukiamai. Tokiam kompresoriaus veikimui reikia tik elektros tiekimo, o tam, kad šis būtų, galima pajungti paprastą elektros energiją, arba tiesiog turėti visada atsargai lektros generatorių, kuris sugeneruotų reikiamą energiją.

Profesionalūs kompresoriaiKitas privalumas – kai kompresorius dirba taip tyliai, kad nesigirdi. Prastą kompresorių išgirsite iš toli – ūš kaip traktorius. Iš esmės, tą garsą galima išgirsti ir senuose šaldytuvuose, kuriuose dirba kompresoriai. Tokie šaldytuvai burzgia taip, kad naktį negali miegoti. Tad geras kompresorius sugebės susivaldyti ir taip nestaugs. Taip pat jis bus ekonomiškas ir nesurys energijos daugiau negu generatorius pagamina. Jis mokės ją naudoti taupiai. Tai priklausys ir nuo jo paties surinkimo, pagaminimo, veikimo principo, ir nuo to, ar tas kompresorius bus dar nesusidėvėjęs. Galų gale – geras kompresorius tarnaus ilgai. Įmonė, iš kurios pirksite arba nuomositės kompresorių, turės pateikti jo naudojimo instrukciją ir ilgaamžiškumo garantiją.

Pagal parametrus

Kitas žingsnis renkantis kompresorių – suvokti, kokio jums jo reikia ir ieškoti tokio, kuris atitiktų realius jums svarbius parametrus. Tarkime, jums labai svarbu turėtų būti kompresoriaus oro slėgis, nes jis apibrėš ir apskritai jo galingumą. O ar jums reikia galingo, ar silpnesnio kompresoriaus, geriausiai žinosite patys. Taip pat svarbu yra ir kompresoriaus talpa, mat kuo jis talpesnis, tuo ir produktyvesnis, gali turėti daugiau funkcionalumo. Kartais kompresoriai turės ir specialius ratukus bei rankeną. Taigi, jie bus portabilūs, juos bus galima lengviau gabenti erdvėje. Aišku, tai yra visada privalumas dideliam kompresoriui, nes jį ant kupros užsimetęs taip paprastai nenusineši. Mažesnis kompresorius, kuris vėliau galbūt bus integruotas į kokį nors prietaisą, galės būti perneštas ir paprastu rankiniu būdu. Vėlgi, tokiu atveju, pageidautina, kad bent jau kompresorius turėtų patogią rankeną, padedančią nešančiajam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *