Stilinga vonia: pasiūlymai

Kiekvienam, norinčiam įrengti stilingą vonią, domusgalerija.lt siūlo tikrai protingus ir gražius sprendimus. Atsikratykite minties, kad vonios baldai turi būti standartiniai ir pas kiekvienus žmones vonia turi atrodyti. Juk vonios gali būti visiškai skirtingos. Svarbiausia – kad būtų kūrybingai sukurtos. Štai keletas idėjų, kaip gali atrodyti jūsų mylimi vonios baldai.

Graži praustuvė

Baldai voniaiMes nuo senų laikų praustuvę vadiname „kriaukle“, nes standartinė ji ir būdavo kriauklės formos. Tačiau šiuolaikiniai vonios baldai išvis nebeįpareigoja laikytis jokių standartų. Todėl ir praustuvės gali būti labai skirtingos. Tarkime, tai gali būti visiškai kampuota praustuvė, tarsi stalčius. Taip pat gali turėti kelis skyrius, kad būtų patogiau. Galima rintis rusvo marmuro praustuves, akmens, ar keramikos. Netgi metalines. Svarbu, kad viskas derėtų tarpusavyje. Šiuolaikinės vonios moto yra – paversti vonią kambariu. Taigi, nebeturi viskas būti taip kieta, šalta, funkcionalu. Gali atsirasti daugiau detalių, panašesnių į kitus kambarius. Iš esmės, vonios kambarį galima traktuoti tiesiog kaip kambarį, kuriame dar papildomai yra praustuvė, dušo kabina, klozetas, bidė. Viena iš sezono naujovių – stilingos praustuvės, po kuriomis iškart atsidaro stalčiai su skyriais. Tai leidžia labai patogiai planuoti savo ryto ruošą prie praustuvės.

Medinis interjeras

Pats ryškiausias sezono mados klyksmas vonioje – medinė vonia. Tas įkvėpimas ateina iš Skandinavijos, kur, kaip ir mums, visai nereikia užtikrinti vonios kaip atsigaivinimo ir atšalimo erdvės funkciją. Akmeninės, keramikinės vonios apdailos detalės tikrai naudingos pietiečių namuose. Mat ten siestos metu dėl karščio niekas net negali dirbti, taigi, eina į vonią atsipalaiduoti po šaltu dušu. Tikrai gerai, kai gali praeiti per šaltas plyteles. Na o mums, gyvenantiems šiauriau, belieka pasimėgauti saulės dovanomis vasarą, jeigu tik jų būna, ir dėkoti visam pasauliui už tą šilumą. Tačiau apskritai šaltų vonių mums visai nereikia. Tad ši tendencija, kuo daugiau medžio naudoti vonioje, mums tikrai tinka. Tai gali būti ir medinis parketas, ir mediniai vonios baldai, neslepiantys savo tekstūros. Taip pat kai kurios medinės apdailos detalės.

Ypatingas veidrodis

Dar vienas vonios kambario akcentas – tai veidrodis, kurį galėtume pavadinti ypatingu. Ne šiaip koks neįdomus kvadratas ar stačiakampis ant sienos, o toks veidrodis, kuriuo norisi grožėtis. Ne savo atspindžiu, bet veidrodžiu, kaip paveikslu. Jis turi turėti tikrai gražius rėmus, be to, reikia jį ir pakabinti tokioje vietoje, kad jame natūraliai atsispindėtų kažkas gražaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *