Naujamiesčio kaimynystės perlai

Butai naujame nameŽvelgiant, kur dabar populiariausi naujos statybos butai Vilniuje, neišvengiamai žvilgsnis kliūva ir už tokios naujovės kaip butai Naujamiesčio Alėjoje. Tai naujas statybos projektas, daug žadantis jauniems žmonėms, planuojantiems savo gyvenimą centre, atgimusiame Naujamiesčio rajone. Kas laukia tų žmonių, kuriems aktualūs šie naujos statybos butai? Ką iškilaus Naujamiesčio kaimynystėje sutiks naujakuriai?

„Vingio“ kino teatras

Vienas iš ryškiausių Naujamiesčio akcentų dabar yra Vingio kino teatras. Pastarasis veikia jau daug metų ir yra vienas didžiausių traukos centrų vilniečių akimis. Čia būna pristatomi didžiausi kino festivaliai, čia vyksta filmų premjeros ir sukasi lietuviškųjų „Kanų“ reikalai. Jeigu gyvensite Naujamiestyje – didžiausias kino teatras bus šalia jūsų. Puiku, kad jam skirtas visas kelių aukštų pastatas, yra daugybė salių. Todėl kino teatras turi ir savą dvasią, kitaip nei kino teatrai, esantys prekybos centruose „Akropolis“ ar „Ozas“. Tad Naujamiesčio naujakurys galės kultūrintis prestižinėje vietoje.

„Hyper RIMI“

Tuo pačiu, jeigu reikės apsipirkti, jis galės perbėgti gatvę ir nueiti į didžiulę „Rimi“ parduotuvę bei į jos pastate įsikūrusias specializuotas parduotuves. Patogu, kai gyvenamajame kvartale yra ir gerai įrengtas didelis prekybos centras, nes tai užtikrina puikias sąlygas gyvenimui ir apsirūpinimui viskuo. Taigi, tai tikrai aktualu ir Naujamiesčiui, kuriame taip pat yra ir „Iki“, Maxima“ bei „Norfa“ prekybos centrai, o artėjant link Naujininkų galima rasti ir „Lidl“.

Menų fabrikas „Loftas“

Trokštantiems stilingiausios Vilniaus kultūros – bus atviros menų fabriko „Loftas“ durys. Čia taip pat vyksta labai ryškūs renginiai. Atvyksta įžymūs ir alternatyvūs atlikėjai, filmuojamos muzikinės laidos (nacionalinio transliuotojo), vyksta kiti dalykai, dėl kurių verta lankytis. Loftas išsiskiria savo lankytojais. Čia nesutiksite nieko apie miestą ir kultūrą nenutuokiančio prašalaičio. Galima save pavadinti net ir snobu, jeigu ten lankaisi. O pramoninį Naujamiestį tuomet galima įvardinti Manhetenu.

Dizaino galerijos

Tam, kad dar labiau patvirtintume šį vardą, pridursime, kad Ševčenkos ir aplinkinėse gatvėse taip pat yra įsikūrusių įvairių dizainerių dirbtuvių, taigi, stilius ir mada čia tiesiog pulsuoja.

Konarskio gatvė

Išskirtinę aurą turi Konarskio gatvė, kurioje bazuojasi ir LRT televizija. Taip pat čia yra ir Vienožinskio gimnazija. Visa tai pastebėti galima einant gatve. Ten, kur yra menų mokykla, apie ją skelbia itin ryškiai ir meniškai nuspalvintos pastatų sienos, gatvių tvoros, na o nepastebėti mėlynu ženklu šviečiančio LRT pastato Naujamiestyje tikrai būtų sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *