Piko metu gėlių reikia visiems

Tam tikrais periodais gėlės į namus plūsta rečiau – tik vienas kitas žmogus gimtadienio proga kažką tokio užsako. Tačiau metų eigoje yra tam tikri sezonai, kada gėlės tiesiog plūsta viena po kitos, ir jų visiems reikia.

Valentino diena

Gėlės visiemsAr tai būtų geliu pristatymas Siauliuose, ar Klaipėdoje, Valentino diena visada yra tas laikas, kada gėlių užsakymai pasiekia aukštumas. Ir nors tada dar nebūna užauginta pavasarinių gėlių, visgi pasirinkus ir iš mažesnio asortimento, labai daug vyrų siunčia moterims gėles. Dažniausiai rožes, nes šių ir žiemą gauti nesunku tiek, kiek norite. Jeigu perkama tiesiog taip, kad įteikti patiems, tai būna ir kuklesni variantai, pavyzdžiui, viena ar trys gėlės. Kada siunčiamos į namus, tada jau nepagailima ir daugiau pinigų. Keliauja ir gražiausios gėlės dėžutėse, ir milžiniškos puokštės iš 50 gėlių žiedų. Kadangi tai romantinė meilės diena, dažnai yra siunčiamos ir gėlės su šokoladais, šampanu, meškiukais.

Kovo 8 – oji

Tai kita diena, kada beveik visi dovanoja gėles, ir ne tik savo mylimosioms, bet ir daugybei kitų moterų. Jas dovanoja tuomet visaip: neša rankoje tulpę, kiti ir užsako į namus. Tada užsakymų į namus būna ir šiek tiek mažiau, nes šventė labiau asocijuojasi ne su romantine staigmena, o su moters pagerbimu. Be to, kur nepasisuksi, visur aplink būna žmonės, kurie siūlo pirkti gėles tiesiog gatvėje.

Vasaros vestuvių sezonas

Motinos dieną praleisime, nes jos metu motinoms didžiausia dovana būna pačios vaikų šypsenos, o ne staigmena iš kurjerio. Todėl gėles arba dovanas vaikai mamos dovanoja patys. Tačiau štai vasaros šventės pareikalauja didžiausio kiekio gėlių. Ruošiantis vestuvėms, patys jų organizatoriai, dažniausiai jaunikiai, perka labai didelius gėlių kiekius. Specialiai komponuojama graži nuotakos puokštė. Taip pat specialiai komponuojamos pačios gėles. Jos sudedamos, sukaišomos visur, jų reikia ir ant stalų, ir vietoms papuošti, ir mėtymui. O dar ir kiekvienas svečias atneša po savo puokštę ir ją įteikia. Taigi floristika daugiausia uždirba būtent vasaros metu, kada ir gėlių užauginimas dėl patogaus klimato yra lengvesnis bei pigesnis, ir paklausa tikrai būna didelė.

Rudens šventės

rudenį šventės dažniausiai susijusios su mokslais: tai rugsėjo pirmoji, kai kur spalio pirmoji, ir mokytojų diena. Šventės, kada gėles teikiame mokytojams, pedagogams, o gal į mokyklą pradėjusiems eiti pradinukams.

Įrašo “Piko metu gėlių reikia visiems” komenatarų: 1

  1. Labai teisingai pastebėta alentino dieną yra populiariausias. Taip pat pristatymo paslauga naudojamasi norint pasveikinti kitame mieste gyvenantį artimą kažkokia proga. O per tas pagrindines metų šventes tikrai perkame ir įteikiame patys. Labai gerai pastebėta, jog mamoms geriausia dovana vis tik yra vaikų šypsenos, dėmesys, tačiau žinoma be gėlių mamos tokią dieną turbūt taip pat niekas nelanko, visi nori nors minimaliai kažką padovanoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *