Suknelės žiemai

Nauja suknelėŽiemą sukneles internetu rinktis geriau negu tas, kurių reikia eiti pirkti į parduotuvę. Kodėl? Tam, kad nereikėtų klampoti per pusnis. Viską galite išsirinkti tiesiog per savo kompiuterį, naudojantis internetu. Taigi, sukneles internetu yra tas malonumas, kurį galima sau leisti, kai kyla noras savo spintą papildyti nauju moterišku drabužiu. Kokios suknelės madingos šią žiemą?

Laisvas kirpimas

Pastaruoju metu mada vis labiau eina į unisex stilių, ir ši kryptis veikia tiek moteriškas, tiek vyriškas madas. Vyrai ima dėvėti tokias ilgas palaidines, kad šios tampa panašios į sukneles, o moterims siuvamos suknelės, visiškai paslepiančios figūrą ir atsisakančios išryškinti vadinamąsias smėlio laikrodžio proporcijas. Dėl šios priežastys madingos itin laisvo kirpimo suknelės, paslepiančios liemenį. Tokias anksčiau dėvėdavo tik nėščiosios, o visos kitos liemenį pabrėždavo dar ir specialiu dirželiu. Dabar viskas pasikeitę ir galime dėvėti laisvas sukneles.

Aukštas kaklas

Aukšto kaklo ir golfų mada ypatingai įsigalėjo šiais metais. Gali būti, kad ji laikysis ir šiltuoju sezonu. Tačiau žiemą ši mada ypatingai patraukli, nes ji ir graži, ir leidžia sušilti. Dėl to būtinai žiemai įsigykite bent vieną suknelę aukštu kaklu. Idealu, jeigu ji būtų dar ir megzta. Tuomet tikrai nesušaltumėte ir visą žiemą galėtumėte jaukiai dėvėti savo mėgstamiausią suknelę.

Karalienės Viktorijos laikai

Jeigu visgi jums nelabai prie širdies suknelės, kurios yra laisvo kirpimo, tuomet galite pasigauti vieną iš ratu besisukančių madų. Kas atsisuko į šiuos laikus iš praeities šį kartą? Tai – viduramžių ir karalienių laikų mada. Kuo labiau jūsų sukneles internetu primins kostiuminę dramą, tuo bus madingiau. Tinka pūstos rankovės, prailgintos rankovės, nėriniai, pūstos suknelės iki žemės ir spalvos, kurios siejasi su senove. Taip pat labai madingas ir velvetas, kuris ir šiltas, ir itin primena senus bei prabangius laikus.

Suknelė žemiau kelių

Atrodo, kad pagrindinis ilgis, kalbant apie apatinės dalies drabužius, kuris įsigali visuose mados namuose 2016 – aisiais ir 2017 – aisiais yra žemiau kelių. Tiek suknelės, tiek sijonai, taip pat plačios kelnės yra kerpamos žemiau kelių, maždaug ties blauzdų vidurį. Tai ilgis, kuris provincijoje galbūt dar atrodys juokingai, tačiau mieste iškart prigis, o vėliau, po daugiau laiko, taps populiarus ir regionuose. Taigi, jūsų suknelė neturėtų būti itin trumpa, jos ilgis gerokai prailgėja. Jeigu kyšos iš po palto – labai gerai, nes sluoksniavimas taip pat madoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *