Vestuvės: planuojame išlaidas, ruošiame sodybą

Populiarus jaunavedžių pasirinkimas vestuvėms – sodybos nuoma. Šiai išlaidų grupei dažniausiai paklojama didžioji vestuvių kaina, tačiau dar reikia pasirūpinti ir smulkesniais dalykais. Net ir tų pačių sodybų papuošimu.

Renkamės sodybą

Sodybos LietuvojeTaigi, pirmiausia reikia rinktis tinkamą sodybą. Kokia ji turi būti? Priklausomai nuo jūsų poreikių. Nueikite į svetainę, kurioje teikiamos būtent sodybų nuomos paslaugos ir susipažinkite su galimais variantais. Rinkitės pagal kainą, pagal žmonių skaičių, pagal vietą ir privalumus, kuriuos gausite. Ar ta bus gražūs statiniai ir interjeras, ar tai bus šalia esantis ežeras, gal patogus nuvažiavimas, o gal kitos paslaugos. Lietuvoje kaimo turizmo sodybų yra tikrai nemažai, tereikia mėgautis tuo ir pasirinkti gražią jums patinkančią sodybą.

Puošiame sodybą

Artėjant didžiajai šventei, diena prieš, iš vakaro ar tą patį rytą – reikia papuošti vietą vestuvėms. Taigi, su draugais ar pagalbininkais galite vykti į vestuvių vietą ir ten viską dekoruoti. Vieni žmonės dekoruoja gėlėmis, kiti mylimųjų nuotraukomis, kiti balionais, girliandomis ar popieriniais papuošimais. Jeigu jau išsinuomojote sodybą šventei, tai turbūt norėsite ir ją papuošti. Taigi, puoškime sodybą taip, kad patiems būtų malonu joje švęst. Pirmiausia, aišku, svarbu yra tiesiog švara.

Ko prašyti iš fotografo

Fotografams visada iš anksto pasakykite, kokių paslaugų norite, kokių gal ir nereikės. Pavyzdžiui, jeigu papuošėte sodybą, už ją ir pinigus mokėjote, norėsite atsiminti savo šventės vietą. Taigi, prašykite fotografo, kad įamžintų papuoštą sodybą, jos vaizdus, padengtus, paserviruotus stalus. Visa tai – irgi jūsų šventės dalis, tad tegul tai lieka prisiminimuose. Jei sodybos nuoma yra kažkur gražios gamtos apsuptyje, maloniose apylinkėse, tuomet ir pasivaikščiokite po jas su fotografu, tegul pasidžiaugia, kad viskas taip gražiai atrodo, įamžina.

Muzikantams – sudaryti sąlygas

Ne kiekviena sodyba dar nuomoja ir savo techniką muzikantams. Numatysite, kur gros muzika, kur stovės kolonėlės ir kiti dalykai, ten sudarykite sąlygas muzikantams pasijungti savo muzikinę įrangą. Tai irgi jūsų, kaip besinuomojančių šventės vietą, atsakomybė ir rūpestis, tad to neignoruokite.

Susodinti svečius jiems patogiose vietose

Na ir dar reikėtų užtikrinti, kad žmonės galės patogiai sėdėti prie savo šventinių stalelių. Gal kažkas sėdės prie apvalaus staliuko, kažkas prie ilgo stalo. Padarykite korteles su vardais, kad žmonės galėtų patogiai susėsti vietose, kurios jiems atrodo malonios ir vertos dėmesio. Tai leis jums užtikrinti, kad visi svečiai prie stalo jausis maloniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *